Generalni sponzor

zlatni SPONZORI

TEHNIČKI SPONZORI      sponzorI osveŽenja

MEDIJSKI PARTNERI

REPUBLIKA
HOT SPORT
BUM BUM RADIO
SAJT FK PARTIZAN
STUDIO B
BLIC
ATASTARS
BLICSPORT
TANJUG
RTV
GRAND

POKROVITELJI

GRAD BEOGRAD
GO ZVEZDARA
GO NOVI BEOGRAD
FS SRBIJE
FS BEOGRADA

 

NIS - OSVAJAČ PLANETWIN365 ZLATNOG KUPA 2017
Najbolji igrač: Aleksandar Karbinski (KMF Aerodrom Nikola Tesla)
Najbolji golman: Marko Mihajlović (NIS)
Najbolji strelac (10 golova): Nemanja Lalić (NIS)
Fair-play ekipa: Ringier Kontal
FINALE (26. APRIL i 10. MAJ)
REVANŠ
AERODROM NT  - NIS  >>>opširnije    2:6 (0:2)
PRVI MEČ  
NIS - AERODROM NT  >>>opširnije    3:3 (3:3)
POLUFINALE (12. APRIL) >>>opširnije
PF1/KMF CRVENI MIRIJEVO - NIS                       2:5 (1:2)
PF2/AERODROM NT - JKP VODOVOD I KANALIZACIJA                       3:2 (1:1)
ČETVRTFINALE (29. MART) >>>opširnije
ČF1/KMF CRVENI MIRIJEVO - SKYBOARD ADVERTISING                     8:3 (2:1)
ČF2/ SEMS - AERODROM NIKOLA TESLA 1:4 (0:1)
ČF3/SINDIKAT TELEKOMA SRBIJA - JKP VODOVOD                        *3:4 (0:0)
ČF4/NIS - PARTIZAN.RS 5:2 (3:0)
OSMINA FINALA (8. MART) >>>opširnije
OF1/MAŠINAC - KMF CRVENI MIRIJEVO                   0:3 (BB)
OF2/SEMS - RTS                                                                 7:1 (5:1)
OF3/SAOBRAĆAJ BGD - SIN. TELEKOMA SRBIJA     4:6 (1:3)
OF4/NIS SRBIJA - BEOGRAD JUNAJTED                     7:6 (3:3, 2:1)
OSMINA FINALA (15. MART) >>>opširnije
OF5/TV GRAND - PARTIZAN.RS 0:3 (BB)
OF6/RINGIER-KONTAL - JKP VODOVOD I KANALIZACIJA 2:11 (2:2)
OF7/ENERGOPROJEKT HOLDING - AERODROM NIKOLA TESLA     1:6 (0:3)
OF8/SKYBOARD ADVERTISING - KMF BANJICA     5:2 (3:0)
LISTA STRELACA
7 - N. Lalić (NIS)
6 - M. Jerković (JKP Vodovod i kanalizacija)
5 - V. Šunderić (Aerodrom NT)
4 - D. Kostić (NIS)
3 - M. Marjanović (SkyBoard Advertising), T. Šajinović, J. Jovanović (KMF Crveni Mirijevo)
2 - M. Dodić, I. Jovičić, N. Lapčević (SEMS), J. Prokić, I. Aleksić (Sindikat Telekoma Srbija), V. Gačić (NIS), M. Stanković, B. Stanković (JKP Vodovod i kanalizacija), M. Grahovac, N. Marjanović, D. Brašanac (Aerodrom NT)
1 - I. Vasiljević, V. Zelenbaba (SEMS), N. Sobovljev (RTS), N. Kuzmić, N. Manojlović, B. Karić, I. Stojanović (Saobraćaj BGD), P. Bojović, N. Luković (Sindikat Telekoma Srbija), A. A. Popović, S. Manić, D. Perišić (NIS), V. Karović, N. Petrović, B. Stanimirović (Beograd junajted), P. Mihailović, P. Obradović (Ringier KONTAL), V. Pantović, M. Knežević (JKP Vodovod i kanalizacija), I. Ivić (Energoprojekt Holding), M. Tanasić, M. Eskić, A. Karbinski, N. Radojević, A. Stanković (Aerodrom NT), D. Rakić, N. Gojović, V. Šteher, D. Milenković, N. Nešić (SkyBoard Advertising), S. Radaković, N. Savović (KMF Banjica), G. Pavlović, D. Anđelković, S. Janković, L. Pojužina (KMF Crveni Mirijevo), V. Ilić, B. Mihajlović (Partizan.rs)
6 - GOLOVA OTPADA NA MEČEVE BEZ BORBE (Mašinac - KMF Crveni Mirijevo 0:3, TV Grand - Partizan.rs 0:3)
*1 - AUTOGOL (Ringier KONTAL - JKP Vodovod i kanalizacija)
*Za boldovanu ekipu je upisan autogol.
ŽUTI KARTONI
1 - I. Vasiljević (SEMS), B. Bukumirović (RTS), I. Stojanović (Saobraćaj BGD), A. Đoković (Beograd junajted), N. Nešić (SkyBoard Advertising), S. Pantić, R. Sekulić (KMF Banjica), L. Pojužina, T. Šajinović (KMF Crveni Mirijevo), V. Gačić, A. A. Popović (NIS), V. Šunderić, D. Brašanac (Aerodrom NT), M. Stanković, M. Knežević (JKP Vodovod i kanalizacija)
CRVENI KARTONI
1 - B. Bukumirović (RTS), S. Pantić (KMF Banjica), S. Lazić (JKP Vodovod i kanalizacija)
OPOMENE
 
KAZNE
 
FAIR-PLAY LISTA
1. Ringier KONTAL                                                        3,00 - 3 (1)
2. Partizan.rs                                                                    4,00 - 4 (1)
3. Energoprojekt Holding                                               5,00 - 5 (1)
4. Aerodrom NT                                                            7,00 - 28 (4)
4. Sindikat Telekoma Srbija                                         7,00 - 14 (2)
6. NIS                                                                             8,25 - 33 (4)
7. SEMS                                                                         9,00 - 18 (2)
8. KMF Crveni Mirijevo                                            10,50 - 21 (2)
9. Saobraćaj BGD                                                        11,00 - 11 (1)
9. SkyBoard Advertising                                            11,00 - 22 (2)
11. Beograd junajted                                                   13,00 - 13 (1)
12. JKP Vodovod i kanalizacija                                 14,33 - 43 (3)
13. RTS                                                                        40,00 - 40 (1)
14. KMF Banjica                                                         53,00 - 53 (1)
15. Mašinac                                                                      0,00 - 0 (0)
15. TV Grand                                                                   0,00 - 0 (0)
 
BEST ZLATNI KUP 2014

 
POBEDNIK BEST ZLATNI KUP - TELUS AD
 
NAJBOLJI IGRAČ - ALEKSANDAR RISTOVIĆ (TELUS AD)
NAJBOLJI GOLMAN - SLAVKO MILENTIJEVIĆ (PRUGA-ŽELEZNIČARI)
NAJBOLJI STRELAC - S.NIKOLIĆ (GRADSKA ČISTOĆA)
NAJBOLJA FER-PLAY EKIPA - RINGIER-KONTAL

 

bottom corner